Tiimi

Innovation Homen sydän on sen sitoutunut ja auttamishaluinen henkilöstö!

Olemme täällä sinua varten.

Petra Erätuli-Kola

CEO, Founder

+358 40 041 5946

petra@coworkinghome.com

Katja Aalto

COO, Founder

+358 40 049 3304

katja@coworkinghome.com

Viivi Avellán | Singapore

COO, Innovation Home Singapore

+6591457609

viivi@coworkinghome.com

Leena Tukiainen | Los Angeles

+358 45 139 1131 (Kati)

leena@coworkinghome.com

Kati Haikola-Mehtälä

CMO

+358 45 139 1131

kati@coworkinghome.com

Outi Hirvi | Otaniemi

Community Manager, Team Leader

+358 40 021 2869

outi@coworkinghome.com

Laura Andersson

​Sales and Marketing

+358 40 031 4002

laura@coworkinghome.com

Tinna Långström | Kamppi

New Business Development

+358 40 523 6624

tinna@coworkinghome.com

Jan Koskimies

Chief Sales Officer

+358 44 265 6082

jan@coworkinghome.com

Julia Pietarinen

Property Maintenance

info@coworkinghome.com

Riikka Haahkola | Kallio

Community Manager

+358 400 314 002

riikka.haahkola@coworkinghome.com

 

Riikka Harrivaara | Arabia 135

Community Manager

+358 400 877 885

riikka.harrivaara@coworkinghome.com

 

Mitä jos voisit vain onnistua?

Timanttitiimi koolla, Kallio 25.8.2020!